Для возможности связаться с данным соискателем, вы должны авторизоваться как работодатель.

Ветеринар

Володимир Борщик
Полная занятость
Возраст: 33
Добавлена: 25 Декабря 2017
Город: Житомир

Опыт работы

Оператор
Сентябрь 2016 - Май 2017
ТОВ"Малинський бекон"
Ветеринарний лікар
Апрель 2013 - Декабрь 2013
СП ТОВ «Нива Переяславщини»
Посада: старший на відділі опоросу. Поголів'я 1500 свиноматок комплекс повного циклу, за рік становив 45тис. товарних поросят. Під моїм керівництвом було 3 працівників. Робота полягала в тому, що я проводив контроль за виконанням роботи моїми працівниками, виконував прибуткування новонароджених поросят і міксація їх, вакцинація свиноматок, відлучка поросят на доращування, вибраковування свиноматок, відлучка свиноматок на осіменіння. Відлучених поросят 13-14 штук на 1-дну свиноматку. Період перебування свиноматок в родільному відділені становило 28 днів. Знання AgroSoft на уровні любителя.

Образование

Высшее
Сентябрь 2007 - Июнь 2011
закінчив Житомирський національний агроекологічний університет

Дополнительные сведения

05.07.10-01.02.13 Skovbrynet Multisite I\S
4850 Stubbekobing
CVR-nr.[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Працював на свинокомплексі 1000 свиноматок:
В родільному відділенні виконував такі роботи як: годівля малих поросят і свиноматок, проводив огляд малих поросят і свиноматок, надавав медичну допомогу, відрізав пуповину, кастрація, контроль подачі їжі свиноматкам, міксація малих поросят, вакцинація свиноматок.
В осіменінні виконував роботи такі як: осіменіння, контроль їжі, вакцинація,надавав медичну допомогу, сканірував свиноматок, брав сперму у хряків, перевіряв рухливість сперміїв і розводив до потрібної кількості для осіменіння, проводив огляд свиноматок у транспондері (транспондер- це приміщення де порісні свиноматки перебували до опоросу, вільно рухалися, а годівля проводилася автоматично за допомогою чіпа на вусі). Мойка в роділці і в осіменінні, їздив на тракторі, а на вихідних коли працював то ще перевіряв доращування і відгодівлю. Процент осіменіння свиноматок: ремонтні свинки 85-89%, перший опорос 90- 91%, другий опорос 93-95%, третій опорос -97%, четвертий опорос 97%, п'ятий опорос 99%. Пройшов курси з ветеринарної медицини в Дацькій школі є сертефікат.